Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

POŘÁDÁ CYKLOTEAM AGRO KOLÍN

šanda.jpg
Cyklistika je dřina,je lepší házet celý den lopatou …    (slova klasika)
LOGO2.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9689"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jasně, bude.
Ahoj Všem ,mám dotaz bude na podzim Časovka....
Už jsou vysledky nemohu je najit smiley
Tak zase jeden celý ročník Šandovek za námi a slovy klasika, nemá a nemělo to žádnou chybu až na počasí, ale to se nakonec umoudřilo a nechalo nás " hrstku " statečných to zase odjet. Čest a sláva všem, kdo jsme přijeli podpořit pořadatele v jejich úsilí a hlavně zase to domácí zázemí s bezva majitelem s rodinou, kteří přejí cyklistice a samozřejmě nejen jí v blízkém okolí. Takže velké poděkování a kdo se bál několika kapiček deště a na poslední chvíli změnil svoje rozhodnutí nepřijet, tak přišel o hodně a už aby bylo jaro a znovu jsme se sešli v pohodě a hlavně natěšeni na setkání se skvělou partou lidiček co se o nás dlouhé roky tak starají a pořádají tento skvělý sportovní podnik. Mějte se fajn a užívejte si konec sezóny v bezva pohodě.
Též se přidávám s poděkováním a zázemí naprosto v pohodě!!! Daleko lepší je sice skromnější, ale za to rodinná pohoda!!!!! Díky moc!!!
Kluci, jak vy to děláte, že nás vždy tak mile překvapíte. Samozřejmě organizace dle školního ohodnocení za jedna, trať bezpečná, otočka v rámci možností a dle provozu i bohužel s některými neustále pospíchajícími řidiči v barevných plechovkách. Tak to už je tradice a proto dle dlouhodobých věrných účastníků je vidět, že máte podporu a svojí kvalitu. Ale to zázemí " soukromého klubu ", tak to nemělo chybu a spíše to potom připomínalo klasické grilování, které všichni provozujeme o některých jarních a letních víkendech a dostalo to takovou domácí atmosféru dávných časů. Takže tady změna naprosto dokonalá a když si někdo myslí, že v jeho polystyrénové nemovitosti je to s hvězdičkou a nepřekonatelné, tak tady bohužel šlápl vedle. Vy si prostě vždy parádně poradíte a tak nám všem zase " nezbývá ", než to pro velký úspěch znovu zopakovat na podzim. Tak ať se dál daří a nebýt Vás, takových obětavých lidiček, kteří něco dělají a nabízejí v rámci volných aktivit pro ostatní, tak si de facto nemáme pořádně kde parádně zazávodit a setkat s přáteli kolečkáři. Ještě jednou chlapi dávám palec nahoru.
Zkusíme to zařídit, snad na to nezapomeneme. Jistota je včasný příjezd na prezentaci. smiley
Nemáš to Kapře jedno? Stejně budeš muset čekat na šampáňo na bedně :)))
Ahoj, prosím napsat na startovní listinu na začátek, nejlépe první. Děkuji Kapr
Ahoj, prosím napsat na startovní listinu na začátek, nejlépe první. Děkuji Kapr
Ahoj, jarní Šandovka se jede v sobotu 27.4., jak je uvedeno v propozicích. Petr N.
Jede se 27.4. nebo 22.4?
28.08.2020 23:15:59
agro.kolin
ZOO

ZOO

HABRKOVICE 3km | tel.: 721 295 522, 607 168 152
AGRO KOLÍN AGRO KOLÍN AGRO KOLÍN AGRO KOLÍN AGRO KOLÍN AGRO KOLÍN
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one